Спеціальні потреби

Посол США похвалив Україну за виконання угод, які ігнорує Росія


КМДА звільнили за Женевськими угодами
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:57 0:00

КМДА звільнили за Женевськими угодами

Україна демонструє прогрес у виконанні Женевського меморандуму. Про це у вівторок у Києві заявив посол Сполучених Штатів Джеффрі Пайєтт.

Дипломат відвідав приміщення Київської міської держадміністрації і разом із спостерігачами з Росії та ОБСЄ пересвідчився, як протестувальники звільняють приміщення. За словами представників київської влади, КМДА повністю контролює будівлю і планує завершити ремонтні роботи менше ніж за місяць.

«Процес звільнення виходить на фінальну стадію. У нас були посол США і представники ОБСЄ і вони побачили, як іде виконання Женевських домовленостей, вона побачили, що будівля знаходиться під контролем адміністрації і ми плануємо до 25 травня її повністю звільнити. Десь на 60% у нас вже зроблений ремонт. Ще не звільнено декілька поверхів, бо там знаходяться протестувальники, частина з яких задіяна в ремонтно-відновлювальних роботах та охороні», - сказав представник КМДА Ярослав Кучер.

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт з оптимізмом висловився про звільнення захоплених приміщень:

«Ми мали нагоду відвідати приміщення Київради і побачили ремонтні роботи, які там ведуться. Ми чітко відзначили виконання Женевських домовленостей, які передбачають звільнення всіх адміністративних будівель.

Ми сподіваємося, що збройні формування на Сході України також найближчим часом почнуть залишати захоплені приміщення. Ми схвально ставимося і до виконання українським урядом інших пунктів Женевського меморандуму. В парламенті розглядається Закон про амністію, зроблені певні кроки щодо реформування Конституції в напрямку децентралізації влади.

На нашу думку, це демонструє прогрес, який зробила українська влада, щоб виконати Женевські домовленості. Ми розчаровані, що Росія зі свого боку не задіяла власних важелів для того, щоб заспокоїти ситуацію на Сході України», - заявив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

Дивіться також : Генпрокурор США розповів про українські мільярди
Генпрокурор США розповів про українські мільярди
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:21 0:00
XS
SM
MD
LG