Спеціальні потреби

Я буду президентом для демократів, республіканців і незалежних – Гілларі Клінтон


Гілларі Клінтон

Гілларі Клінтон прийняла президентську номінацію Демократичної партії на з'їзді в Філадельфії

Увечері в четвер у Філадельфії Гілларі Клінтон прийняла номінацію Демократичної партії на президентських виборах 2016 року.

Вийшовши на сцену, вона перш за все подякувала за підтримку і виступи на з'їзді президента США Барака Обами, віце-президента Джозефа Байдена, першої леді країни Мішель Обами.

Клінтон також схвально відгукнулася про свого головного суперника на демократичних попередніх виборах-праймеріз сенатора Берні Сандерса і зазначила, що його соціальні ідеї важливі американцям:

«Берні Сандерс і я будемо працювати разом над тим, щоб зробити навчання в коледжах безкоштовним для середнього класу».

На початку своєї промови Клінтон відразу піддала критиці кандидата-республіканця Дональда Трампа, який, за її словами, намагається розділити, а не об'єднати сьогодні американське суспільство. Вона зазначила, що «ми не будемо будувати стіну, замість цього ми побудуємо економіку, в якій кожен, хто хоче отримати добре оплачувану роботу, отримає її».

Клінтон також заявила, що в свої перші 100 днів на президентській посаді вона буде працювати з обома партіями для створення добре оплачуваних робочих місць для американців.

Клінтон особливо підкреслила, що вона прагне стати президентом для всіх, незалежно від їх партійної приналежності.

«Моїм головним завданням на посаді президента буде створення можливостей і хороших робочих місць зі зростаючою зарплатою тут - в США. З першого дня в Овальному кабінеті до останнього. Це особливо стосується місць, які занадто довго були забуті. Від бідних районів міст до маленьких містечок, індіанських територій і вугільно-видобувних регіонів. Від індустріального Середнього Заходу до дельти річки Міссісіпі, до долини Ріо-Ґранде», - заявила Гілларі Клінтон.

Клінтон підкреслила, який серйозний вибір належить зробити американцям в сфері національної безпеки, з урахуванням тих «загроз і турбулентності», які можна спостерігати від Багдада і Кабула, до Ніцци, Парижа і Брюсселя, а також до американських Сан-Бернардіно і Орландо.

«Я пишаюся тим, що ми уклали іранську угоду без єдиного пострілу, - підкреслила Клінтон, маючи на увазі укладену міжнародну угоду щодо іранської ядерної програми. - Тепер необхідно дотримуватися її умови і продовжувати підтримувати безпеку Ізраїлю».

Клінтон також заявила, що вона пишається можливістю «стояти пліч-о-пліч з нашими союзниками по НАТО перед обличчям будь-яких загроз, включаючи загрозу з боку Росії».

«Кожне покоління американців об'єднувалося, щоб зробити нашу країну вільнішою, справедливішою і сильнішою. Ніхто з нас не зможе це зробити самотужки .., - зазначила Клінтон. - Світ дивиться на нас. Так, доля Америки - в наших руках. Давайте будемо сильніші разом».

Дивіться також: Важливо: У ставленні до Росії нинішні демократи та республіканці вже не відповідають стереотипам

Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG