Спеціальні потреби

На Гаїті спалах холери поширився на Порт-о-Пренс


На Гаїті спалах холери поширився на Порт-о-Пренс
На Гаїті спалах холери поширився на Порт-о-Пренс

Епідемія холери на Гаїті перекинулася на столицю. Гаїтянські медики провідомили, що виявлено п’ять випадків захворювання у Порт-о-Пренсі, у той час як країна бореться із першим за 100 років спалахом холери.

За повідомленняими лікарів, у результаті епідемії, яка спалахнула кілька днів тому, вже померло понад 200 осіб і понад 2600 осіб захворіли.

Випадки захворювання, здебільшого, зареєстровано в регіоні Артібоніт, що в центральній частині Гаїті. Одначе, лікарі побоюються, що епідемія може поширитись на наметові містечка у Порт-о-Пренсі, у яких живуть сотні тисяч людей, які постраждали внаслідок січневого руйнівного землетрусу.

Міжнародні гуманітарні організації вже прибули на Гаїті з медичними припасами та іншою допомогою в намаганнях запобігти дальшому поширенню недуги.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG