Спеціальні потреби

На Гаїті протести проти ООН перетворилися в насильницькі сутички


На Гаїті протести проти ООН перетворилися в насильницькі сутички
На Гаїті протести проти ООН перетворилися в насильницькі сутички

На Гаїті внаслідок насильницьких протестів проти миротворців ООН, яких мешканці звинувачують у занесенні вібріона холери в країну, загинули дві особи.

За повідомленням правоохоронців, у понеділок миротворець ООН застрелив одного демонстранта під час сутички в містечку, розташованому біля другого за величиною міста Гаїті, Кап-Аїтьєн.

Демонстранти складають на миротворців ООН з Непалу відповідальність за спалах холери в країні, де з часу коли був зареєстрований перший випадок зараження померло 917 людей і понад 14 тисяч – госпіталізовано.

Місія ООН на Гаїті твердить, що демонстрації організують політичні агітатори саме напередодні запланованих на 28 листопада президентських і парламентських виборів.

Координатор гуманітарних заходів ООН на Гаїті Найджел Фішер сказав, що випадки захворювання на холеру вже зафіксовано в кожній провінції Гаїті.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG