Спеціальні потреби

Міністр Гейґел зустрічається з єгипетськими офіційними особами


У середу міністр оборони США Чак Гейґел зустрічається з єгипетськими офіційними особами. Це його перша подорож на Близький Схід з часу призначення на посаду міністра оборони. Він матиме переговори з міністром оборони Абделем Фатах аль-Сісі і президентм Мухаммедом Мурсі.

Офіційні особи планують обміркувати відносини між обома країнами у сфері оборони, а також зміни в Єгипті після усунення з посади у 2011 році колишнього президента Госні Мубарака.

У вівторок Гейґел заявив, що тепер союзники мусять втримувати тісніші відносини, ніж будь-коли раніше, тому що проблеми на Близькому Сході стають дедалі складнішими.

Він зробив цю заяву в розмові з прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу під час першої зупинки у своїх відвідинах п’ятьох країн регіону.

Перед його відвідинами уряд США повідомив, що дозволить продаж зброї на суму 10 мільярдів доларів Ізраїлеві, Саудівській Аравії і Об’єднаним Арабським Еміратам.

Після триденних розмов в Ізраїлі Гейґел вівдівав Йорданію і Саудівську Аравію для зустрічей, під час яких обговорювалась також ситуація в Сирії і проблеми, пов’язані з ядерною програмою Ірану.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG