Спеціальні потреби

Гейґел обговорить з представниками КНР питання кібербезпеки


Міністр оборони США Чак Гейґел
Міністр оборони США Чак Гейґел
Наприкінці цього тижня міністр оборони США Чак Гейґел зустрінеться в Сінгапурі з делегацією з Китаю для переговорів, які, ймовірно, будуть стосуватися кібератак.

Зустріч пройде на тлі нових повідомлень про те, що за допомогою комп'ютерних атак Китай отримав доступ до даних низки програм Пентагону та до іншої інформації про оборонні технології.

У п’ятницю у розмові з журналістами в літаку по дорозі з Гавайських островів до Сінгапуру, Гейґел заявив, що США повинні знайти відповідний підхід до Китаю та інших країн, щоб встановити правила гри і прийти до взаєморозуміння про використання кібертехнологій.

За словами Гейґела, є тільки один спосіб вирішити цю проблему - «говорити про все прямо і відверто».

На порядку денному візиту Гейґела до Сінгапуру стоять ряд зустрічей з колегами з Австралії, Японії і Південної Кореї. Крім цього, міністр оборони США виступить у суботу з промовою на конференції, присвяченій темі кібербезпеки, і також порушить це питання на окремій зустрічі з китайськими делегатами.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG