Спеціальні потреби

Греція охоплена загальним страйком


У Греції розпочався дводобовий страйк. Тимчасом законодавці країни обмірковують новий раунд економічних обмежень, який є передумовою для отримання чергової фінансової допомоги від Європейського Союзу. Це вже третій загальний страйк у Греції за останні шість тижнів.

У вівторок грецькі законодавці розпочали обговорювати законопроект про скорочення бюджету, який включає зменшення витрат на 17 мільярдів доларів, обмеження пільг і пенсій. Голосування в цьому питанні відбудеться в середу. Якщо парламент відкинене пакет реформ, Греція залишиться без грошей до середини цього місяця.

Як передбачається, у вівторок і в середу не працюватимуть багато таксі, поїздів і суден. З приводу страйку диспетчерів скасовано частину авіарейсів. Школи і урядові офіси закриті, а лікарні працюють з обмеженою кількістю персоналу.

Прем’єр-міністр Греції Антоніс Самарас заявив, що коли парламент не прийме законопроекту, країна може бути змушена залишити єврозону.

Уже п’ятий рік Греція охоплена рецесію. Понад чверть робочої сили безробітна.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG