Спеціальні потреби

Росія має заплатити за втручання у вибори США – сенатор Ґрем


Ліндсі Ґрем
Ліндсі Ґрем

Американський сенатор від Республіканської партії Ліндсі Ґрем заявляє, що Москва зламала рахунок його виборчої кампанії.

У середу Ґрем розповів CNN, що Федеральне бюро розслідувань США за три місяці до виборів 8 листопада повідомило, що було втручання в його рахунки.

«Моя мета полягає в тому, щоб покласти на стіл президента Трампа жорсткі санкції проти Росії. Вони повинні заплатити ціну», – написав Ґрем у Twitter.

Новообраний президент Дональд Трамп відкидає висновки ЦРУ, що росіяни зламали, а потім оприлюднили електронну пошту й інші документи Національного комітету Демократичної партії, що завдало шкоди кампанії його опонента Гілларі Клінтон.

Водночас Ґрем заявив: «Я вірю, що росіяни здійснили цей злам, і вважаю, що вони зламали обліковий запис електронної пошти [голови виборчої кампанії Клінтон Джона] Подести. Вони зламали рахунок моєї кампанії. Я вважаю, що вся оголошена інформація завдала шкоди Клінтон, але не зачепила Трампа».

За словами сенатора, він не думає, що це втручання змінило результат виборів. Як заявив Ґрем, Клінтон програла б у будь-якому разі, бо не була «агентом змін».

Ґрем - голова підкомітету з асигнувань, який здійснює нагляд за Державним департаментом, є одним із високопосадових республіканців, які закликали відреагувати на ймовірне втручання Росії в американські вибори.

За повідомленням, наприкінці грудня Ґрем разом із ще одним сенатором-республіканцем Джоном Маккейном планує приїхати до Києва.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG