Спеціальні потреби

Палестинські екстремісти вистрелили кілька ракет на Ізраїль


Палестинські екстремісти вистрелили кілька ракет на південний район Ізраїлю, у відповідь на що ізраїльські літаки в середу вранці атакували об’єкти у Секторі Газа. Це найсерйозніший обмін вогнем з часу досягнення припинення вогню між обома сторонами у листопаді минулого року.

Не було повідомлень про жертв чи збитки, проте цей інцидент загрожує порушити спокій, який існував протягом понад чотирьох місяців. Новий міністр оборони Ізраїлю вже попередив, що єврейська держава не буде спокійно дивитися, як екстремісти атакують південні райони країни.

Ізраїльські літаки вдалися до відплатних ударів після того, як вранці того ж дня на південний район країни впали три ракети.

Тимчасом у вівторок на Західному Березі спалахнули сутички між ізраїльськими силами безпеки і палестинцями, які протестували з приводу смерті палестинського в’язня.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG