Спеціальні потреби

Лідер Катару прибув з візитом в сектор Газа


Емір Катару шейх Гамад бін Халіфа аль-Тані відвідав сектор Газа. Це - перший візит глави держави на цю палестинську територію з тих пір, як в 2007 році контроль над нею встановило ісламістське угруповання Гамас.

У вівторок, аль-Тані прибув з Єгипту в сектор Газа, де керівництво Гамасу зустріло його з усіма почестями.

Лідер Катару оголосив про надання палестинцям допомоги в розмірі понад 250 мільйонів доларів, яка буде спрямована на проекти відбудови в секторі Газа. Зокрема, у південному місті Хан Юніс буде побудовано житловий комплекс на честь катарського еміра.

Емір Катару відіграв важливу роль у спробах примирення Гамасу і Палестинської адміністрації, що управляє Західним берегом річки Йордан.

Раніше в цьому році він організував у Катарі переговори між палестинським президентом Махмудом Аббасом і керівником Гамасу Халедом Машаалом, однак ці зусилля не привели до укладення довгострокової угоди.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG