Спеціальні потреби

Від ізраїльських рейдів у секторі Газа загинули ще два екстремісти


Реакція палестинців на ізраїльский рейд на Хан-Юніс у секторі Газа
Реакція палестинців на ізраїльский рейд на Хан-Юніс у секторі Газа

З медичних кіл повідомляють, що в результаті ізраїльських повітряних рейдів у понеділок у секторі Газа загуло ще двоє палестинців. Рейди є реакцією на ракетний обстріл південного району Ізраїлю із сектора Газа.

Палестинські офіційні особи кажуть, що від рейдів щонайменше 25 людей отримали поранення. Від чотириденних взаємних насильницьких дій загинуло 20 палестинців, у тому числі 12-річний хлопець. За винятком двох осіб, решта убитих – екстремісти.

Екстремістське угруповання Ісламський джигад взяло на себе відповідальність за найновіші ракетні атаки на піденний Ізраїль. Офіційні представники угруповання Гамас, під контролем якого перебуває сектор Газа, називають атаки законним спротивом ізраїльській окупації.

Від п’ятниці на південний Ізраїль впало понад 100 ракет. На всякий випадок, у понеділок Ізраїль вже другого дня закрив школи.

Прем’єр-міністр Беньямін Нетаньягу заявив, що повітряні рейди продовжуватимуться доки, доки це буде необхідністю. Він додав, що особи, які атакують цивільних ізраїльтян, заплатять за це високу ціну.

Палестинські офіційні особи кажуть, що Єгипет, як і в минулому, намагається бути посередником для відновлення спокою.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG