Спеціальні потреби

Чим займатиметься Обама після 20-го січня?


Президент Обама оголосив, що залишиться учасником програми, спрямованої на створення можливостей для афроамериканської молоді

Президент Барак Обама закликав людей частіше ставати наставниками для молоді, зазначивши, що саме цим він займатиметься після завершень повноважень в січні.

У спробі зламати певні бар'єри перший президент-афроамериканець в 2014 році дав старт програмі «Сторож брату моєму», мета якої - відкрити перед хлопчиками і молодими чоловіками з небілого населення нові можливості, в тому числі через збільшення відсотка тих, які закінчують школу і підвищення зайнятості.

Обама, який влаштував у середу свій заключний саміт в Білому домі, заявив, що створена майже три роки тому програма - це «тільки початок», і що він має намір залишатися її учасником «до кінця життя».

Повноваження Обами завершуються 20 січня 2017 року.

«З самого першого дня моя адміністрація була зосереджена на створенні можливостей для всіх людей. І майже за всіма мірками наша країна стала кращою, ніж коли я починав, - сказав Обама під схвальні вигуки присутніх. - Але ми також давно розуміли, що деяким секторам суспільства постійно доводиться стикатися з труднощами, і це особливо стосується хлопчиків і молодих чоловіків з небілого населення».

Програма «Сторож брату моєму» спрямована на створення можливостей для молодих людей з кольорового населення через програми за участю наставників, в ролі яких виступають професіонали, і підкреслення важливості освіти і професійної підготовки.

Зробити так, щоб всі молоді люди могли досягти своїх цілей - «це найважливіше завдання, яке стоїть перед нами, перед нашою країною», - додав Обама.

Дивіться також: Яким чином Дональд Трамп планує поєднувати свій бізнес по всьому світі з президентством

Яким чином Дональд Трамп планує поєднувати свій бізнес по всьому світі з президентством. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:13 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG