Спеціальні потреби

Вчені попереджають про нові землетруси поблизу Фукусіми


Вчені попереджають про нові землетруси поблизу Фукусіми
Вчені попереджають про нові землетруси поблизу Фукусіми

Минулорічний землетрус активізував сейсмічні процеси під японською АЕС.

Сейсмічна активність у районі навколо атомної станція Фукусіма внаслідок минулорічного землетрусу значно підвищилась. На це вказують результати дослідження японських вчених.

Результати дослідження вказують, що землетрус силою 9 балів, який стався 11-го березня 2011-го року призвів до відновлення активності в сейсмічному розламі неподалік станції. Це збільшує вірогідність нових потужних землетрусів у безпосередній близькості до Фукусіми.

Відповідно до результататів дослідження опублікованого у вівторок, протягом 7-ми місяців після землетрусу, який минулого року призвів до масштабної аварії на АЕС Фукусіма, у районі навколо станції було зареєстровано більше 24 тисяч поштовхів. Найпотужніші з них стались у квітні поблизу міста Івакі та сягнули 7 балів за шкалою Ріхтера.

Науковці закликали владу Японії вдатися до підвищення сейсмічної стійкості АЕС.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00
XS
SM
MD
LG