Спеціальні потреби

У Франції оголошено найвищий рівень терористичної загрози


Озброєний жандарм поблизу єврейської школи Озар Гатора у Тулузі, де у понеділок нападник вбив 3-х дітей та рабина.
Озброєний жандарм поблизу єврейської школи Озар Гатора у Тулузі, де у понеділок нападник вбив 3-х дітей та рабина.

Військові патрулі та поліція розшукують чоловіка, який у понеділок розстріляв учнів єврейської школи у Тулузі.

Уряд Франції оголосив про найвищий – червоний – рівень терористичної загрози на південному заході країни. У країні триває пошук чоловіка, який у понеділок вбив трьох дітей та рабина у єврейській школі в місті Тулуза.

В єврейських та мусульманських школах запроваджено додаткові заходи безпеки, у них чергують охоронці.

У понеділок вночі президент Франції Ніколя Саркозі, який через інцидент перервав свою виборчу кампанію, та прем’єр-міністр Франсуа Філлон відвідали нічну службу у паризькій синагозі. Водночас у столиці Франції тисячі людей взяли участь у марші на підтримку родин жертв вбивств.

Як повідомляють свідки, у понеділок зранку до будівлі релігійної школи Озар Гатора під’їхав чоловік на мотоциклі та відкрив вогонь по присутніх. Обличчя нападника було закрите мотоциклетним шоломом. Чоловік продовжував стріляти по дітях навіть коли ті намагались сховатись у школі. В результаті загинуло троє дітей та рабин.

Запровадження «червоного» рівня загрози дозволяє владі організовувати сумісне патрулювання вулиць військовими та поліцейськими в період з 07:00 до 22:00. Також влада може тимчасово припиняти польоти громадянської авіації, вводити обмеження водопостачання, забороняти роботу громадського транспорту на скасовувати навчання у школах.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG