Спеціальні потреби

Саркозі обіцяв продовжувати арешти ймовірних ісламських екстремістів


Президент Франції Ніколя Саркозі
Президент Франції Ніколя Саркозі

Президент Франції Ніколя Саркозі повідомив, що в ході заходів проти ймовірних ісламських екстремістів по всій країні поліція затримала 19 осіб. Під час рейдів у місті Тулуза та в інших населених пунктах було конфісковано вогнепальну зброю. Раніше повідомлялося про затримання 20 людей.

Рейди проведено після ряду вбивств у районі Тулузи, до яких причетний був радикальний ісламіст Мохамед Мера. Вчора відбувся його похорон, незважаючи на застереження з боку мера міста і після відмови Алжиру дати дозвіл на похорон в країні, звідки походить його родина.

Мера загинув у перестрілці після 32-годинного протистояння з поліцією, коли він намагався втекти з квартири через балкон.

Органи влади кажуть, що перед смертю Мера визнав себе винним у тому, що застрелив трьох військовослужбовців, стільки ж дітей єврейської школи і рабина. За словами поліції, Мера заявив про свої зв’язки з терористичною мережею аль-Кайда і фільмував атаки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG