Спеціальні потреби

У районі Маріуполя йдуть запеклі бої


Надходять повідомлення, що в східному районі України йдуть запеклі бої між українськими та російськими військами. Водночас відбуваються мирні переговори, на яких обидві сторони висловлюють надію на досягнення угоди про припинення вогню.

Очевидці кажуть, що на схід від Маріуполя чути вибухи. Бої за це портове місто відбувалися також у четвер.

Президент України Петро Порошенко і високопоставлений лідер сепаратистів кажуть, що вони готові покласти край п’ятимісячним сутичкам неподалік кордону з Росією, якщо в п’ятницю буде підписана угода про припинення вогню.

Зустріч представників України, «сепаратистів», Росії та Організації з безпеки і співробітництва в Європі відбувається в столиці Білорусі Мінську.

Запропонований Путіним у середу мирний план перебачає стримання «активних наступальних дій» з обох сторін. Він також передбачає виведення українських сил, залишаючи територію, як здається, під контролем бойовиків. Багато експертів кажуть, що Київ, за всіма ознаки, не погодиться на план, вважаючи російську пропозицією капітуляцією.

З останніх новин... за повідомленням президента Порошенка, в Мінську підписано попередній протокол до угоди про припинення вогню.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG