Спеціальні потреби

В жіночих тюрмах Нью-Йорка готують кандидатів наук


Якісна освіта та, відповідно, кращі перспективи працевлаштування роблять своє діло. Жодна із учасниць освітньої програми не повертається до тюрми.

У в’язницях Сполучених Штатів відбуває покарання або чекає на суд два мільйони триста тисяч людей. США світовий лідер за кількістю в’язнів. Понад двісті тисяч ув’язнених - жінки.

Загалом по країні, приблизно третина жінок повертається до в’язниці за п’ять років після відбуття першого покарання. Однак, поміж жінок, які відбули термін ув’язнення у місті Нью-Йорк, де працює програма надання середньої і вищої освіти, статистика повернення засуджених за ґрати, дорівнює майже нулю.

Бедфорд Гиллс – найбільша і єдина у штаті Нью-Йорк в’язниця посиленого режиму, де утримуються жінки. Понад третина засуджених до позбавлення волі, які потрапляють сюди, не можуть читати на рівні середньої школи. В’язниця дає їм ще один шанс – можливість отримати базову середню освіту чи навіть закінчити коледж. Навчання можна продовжити і після відбуття строку покарання.

На відміну від більшості програм для колишніх засуджених, які сприяють працевлаштуванню чи вирішують проблеми з житлом, «Програма Коледж та Громада» допомагає жінкам продовжити процес отримання формальної освіти.

Про успіх «Програми Коледж та Громада» свідчить те, що її учасники не повертаються до в’язниці.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG