Спеціальні потреби

ФБР вивчає імовірні зв’язки радника Дональда Трампа – Манафорта – з Росією


Participants of the Mons Ducasse or the Doudou festival, recognized by UNESCO as an Oral and Intangible Heritage of Humanity, take part in the "Lumacon" fight between Saint George, representing "the good" and the dragon, representing "the evil", in Mons, Belgium.
Participants of the Mons Ducasse or the Doudou festival, recognized by UNESCO as an Oral and Intangible Heritage of Humanity, take part in the "Lumacon" fight between Saint George, representing "the good" and the dragon, representing "the evil", in Mons, Belgium.

Правоохоронні і розвідувальні органи США розпочали попередній розгляд справи іноземних ділових з’язвів колишнього керівника виборчої кампанії Дональда Трампа. Про це повідомив NBC News.

Повідомлення про попереднє розслідування, яке поки що не є повним кримінальним слідством, надійшло через кілька днів після того, як директор Федералього бюро розслідувань Джеймс Комі заявив, що його бюро вивчає нову електронну пошту, пов’язану із співробітницею Гілларі Клінтон

День раніше лідер демократичної меншості Сенату Гаррі Рід піддав критиці виявлення Комі і підкреслив, що Комі «має надзвичайно важливу інформацію про тісні зв’язки і співробітництво між Дональдом Трампом, його високопоставленими радниками та російським урядом».

Поки що ФБР не коментувало цієї інформації, а Манафор заявив NBC News: «ніщо з цього не є правдою… ФБР не веде слідства, наскільки мені відомо».

Він також сказав, що не мав зв’язків з російським президентом Володимиром Путіним і вів справи з Путіним та його урядом. Він додав, що натяки про такі зв’язки – це пропанганда демократів».

Ще у серпні NBC News повідомив, що Манафорт був головним гравцем у багатомільйонних ділових відносинах з російськими і українськими олігархами, один з яких союзник Путіна, мав тісні зв’язки з організованою злочинністю. Експекрти із закордонної політики порушили питання про проросійський характер кандидатури Трампа.

Високопоставлений демократ з Каліфорнії і член комітету з питань розвідки Палати представнитків Адам Шифф заявив, що він не може коментувати заяви Ріда сказав, що «американці мають право бути занепокоєними з приводу того, що вони вважають, що стосується радників Трампа та їх близькості з Кремлем, Політики Трампа щодо Росії і його можливих фінансових інтересів, всі ці речі повинні цікавити виборців».

Шифф додав, повідомляє NBC News, що розвілдувальні установи хочуть знати, який вплив Росія хотіла б мати у Сполучених Штатах.

Колишній високопоставлений службовець Державного департаменту США в адміністрації Джорджа Буша Дейвид Креймер заявив був, що «ставлення Трампа до Росії не відповідає позиції більшості республіканців у сфері закордонної політики».

Дивіться також: Діти Сирії: біженці шукають тимчасовий притулок у Росії

Діти Сирії: біженці шукають тимчасовий притулок у Росії. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:17 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG