Спеціальні потреби

Med Group: односторонні дії не врегулюють кризи з мігрантами


Тимчасове приміщення для мігрантів у Берліні
Тимчасове приміщення для мігрантів у Берліні

Міністри закордонних справ країн Європейського Союзу, які межують із Середземним морем, застерегли у п’ятницю членські країни від «односторонніх дій» у веденні справ з масовим напливом мігрантів до Європи.

У розмові з репортерами після третіх неофіційних міністерських нарад так званої Med Group, міністр закордонних справ Кіпру Йоанніс Касулідес, який очолював наради, сказав, що всі членські країни «повинні запровадити те, що вже було схвалено».

«Міграція залишається головним питанням, випробуванням єдності й здатності ЄС реагувати на міжнародні проблеми», заявили міністри у спільному документі після закінчення дводенних розмов у кіпріотському курорті Лімассол. – «Односторонні дії членських країн не можуть бути розв’язкою кризи», сказано в заяві.

Med Group, до якої входять представники Кіпру, Італії, Мальти, Португалії, Іспанії і Франції, заявили, що, як «фронтові країни» кризи з мігрантами, вони вважають, що «ЄС повинен мати прямий і активний вклад до розв’язки сирійського конфлікту, беручи до уваги вплив кризи на ЄС і членські країни.

Також у п’ятницю генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ заявив, що щойно розгорнуті сили в Егейському морі не відіграватимуть прямої ролі у запобіганні імміграції.

Дивіться також:

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG