Спеціальні потреби

В Будапешті закрито залізничний вокзал, щоб зупинити хвилю мігрантів


Мігранти протестують біля головного залізничного вокзалу в Будапесті

Угорські органи влади закрили головний залізничний вокзал в Будапешті, що спричинило, що сотні мігрантів опинилися у безвихідному становищі. Більшість мігрантів прибула з охоплених конфліктами районів Близького Сходу. Тепер вони намагаються переїхати до Австрії і Німеччини.

Сотні поліцейських супроводжували мігрантів з вокзалу і опісля заблокували їх повернення. Це сталося у вівторок після того, як через гучномовці всім пасажирам доручено залишити вокзал.

Не було повідомлень про сутички, подібні до тих, які сталися день раніше, коли сотні людей намагалися ввійти до поїздів до Відня, але цього не дозволила поліція.

Після того, як їх витіснила з будинку поліція, мігранти зібралися неподалік, де встановили тимчасові табори. Деякі з них вигукували «Свобода! Свобода!» або «Німеччина! Німеччина!» Для багатьох із них це країна призначення.

Австрійські органи влади кажуть, що в понеділок на віденський вокзал «Вестбангоф» прибуло 3 650 мігрантів. Це найбільше число мігрантів протягом одного дня цього року, які шукають притулку в Європейському Союзі.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG