Спеціальні потреби

Кредитори не можуть домовитись про надання Греції фінансової допомоги


Міжнародні кредитори Греції вже другий тиждень поспіль не можуть досягти угоди про надання афінському уряду більшої фінансової допомоги.

Міністри фінасів єврозони, Міжнародний валютний фонд і Європейський центральний банк закінчили довгу зустріч в Брюсселі в середу вранці без досягнення угоди про умови надання Греції допомоги на суму 40 мільярдів доларів. Афінський уряд каже, що гроші – це частина другої допомоги за стільки ж років – необхідні, щоб уникнути дефолту щодо фінансових зобов’язань країни.

Прем’єр-міністр Греції Антоніс Самарас заявив, що його країна «зробила те, що була змушена зробити», погоджуючись на вимоги кредиторів ввести суворі заходи фінансових обмежень. Він додав, що від надання коштів залежить майбутнє Греції та стабільність єврозони, до якої належить 17 країн.

Проте кредитори повторно висловлювали сумніви щодо довготермінових фінансових умов у Греції. Головне питання в тому, чи Греції дати додатково ще два роки – разом до 2022 року – для досягнення такого стану, коли вона зможе у звичайному порядку позичати гроші на міжнародних фінансових ринках.

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лаґард заявила, що зроблено поступ щодо угоди про надання Греції фінансової допомоги, але що це вимагає додаткових зусиль.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG