Спеціальні потреби

Кредитори позитивно оцінюють фінансову політику Греції


Міжнародні кредитори написали корисний для Греції звіт про її зусилля контролювати бюджетні витрати і заборгованість. Це дуже важливий крок для отримання Грецією більше фінансової допомоги.

Прем’єр-міністр Люксембургу, який очолює раду Єврогрупи (клубу міністрів фінансів єврозони), Жан-Клод Юнкер заявив у понеділок, що Європейський Союз, Європейський центральний банк і Міжнародний валютний фонд повідомили, що Греція виконала свої зобов’язання щодо скорочення витрат і фінансових реформ.

Тимчасом грецькі робітники уже кілька тижнів протестують на вулицях міст – інколи застосовуючи насильницькі методи – проти вимог міжнародних кредиторів. Проте Юнкер заявив, що він вражений діями грецького парламенту останніми днями, який прийняв ряд нових фінансових обмежень, а також бюджет на 2013 рік.

Міністри фінансів 17 країн єврозони збираються в Брюсселі для обміркування звіту кредиторів про фінансову ситуацію Греції.

Греція дуже заборгована і вже п’ятий рік переживає рецесію, причому безробіття становить чверть її робочої сили.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG