Спеціальні потреби

Грецькі та португальські робітники протестують проти економічних обмежень


У середу в Греції і Португалії робітники влаштували нові протести проти заходів економічних обмежень, у результаті яких їм скорочують зарплати. Страйк у Греції – один із понад 30 протягом трьох останніх років – припинив по всій країні авіарейси, працю залізниці та поромів, а також спричинив закриття офісів і державних шкіл.

Тисячі робітників вийшли на вулиці у центральній частині Афін, щоб висловити протест проти нових зусиль позикодавців щодо заборгованої Греції і накласти ще більше скорочень на національний уряд.

Представники Європейського Союзу, Європейського центрального банку і Міжнародного валютного фонду мають зустрічі з грецькими офіційними особами, щоб врегулювати бюджетні питання перед тим як кредитори погодяться виділити чергову частину фінансової допомоги.

Робітники, такі як лідер профспілок Герасимос Цекурас, кажуть, що фінансові обмеження протягом останніх кількох років мали величезний вплив на їх родини.

У Португалії в ранкових годинах пік працювало менше половини місцевих поїздів, тому що робітники протестували проти скорочень зарплати і пільг. У рамках угоди з міжнародними позикодавцями, які обіцяли фінасову допомогу, португальський уряд, серед іншого, скоротив витрати на громадський транспорт.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG