Спеціальні потреби

Білий дім розповів, чому вигідно вкладати гроші у США


Білий дім розповів, чому у США вигідно інвестувати
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:11 0:00

Білий дім розповів, чому у США вигідно інвестувати

Як справи з інвестиціями ідуть у США і що американський уряд робить для їх залучення? Іноземні інвестори традиційно розглядали Сполучені Штати як надійне та багатообіцяюче місце для вкладення своїх грошей. У 2000 році майже 40% всіх світових інвестицій припадало на США. Але з початком ХХІ сторіччя ця частка почала знижуватися і минулого року становила лише 17% або 160 мільярдів доларів. Аби переконати інвесторів вкладати більше, Білий дім організував інвестиційний саміт.

Економіка примусила американців жити з батьками
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:39 0:00
Говорить міністр торгівлі США Пенні Прітцкер:

«Тут зібралися лідери бізнесу з п’ятдесяти восьми країн та з усіх куточків Сполучених Штатів. Адміністрація Обами вас щиро вітає».

Серед причин зниження інвестицій в американську економіку експерти називають як загальмування економічного зростання в країнах-інвесторах, зокрема в Китаї, так і політичну нестабільність у Вашингтоні. Тим не менш, говорить міністр фінансів Джейкоб Лью, США залишаються лідером серед найпривабливіших для ведення бізнесу країн у світі:

«Нам треба, аби решта світу продовжувала розвиватися швидкими темпами. А світові потрібно, щоб США залишалися основою стабільної глобальної економіки».

Ми хочемо, аби більше американських товарів було продано у ваших країнах. Я хочу, аби ваші компанії вкладали більше тут, у Сполучених Штатах.
Барак Обама
Американські чиновники наполягають, що США залишаються привабливими для інвестицій через доступну та дешеву енергію, зростання рівня продуктивності, захист інтелектуальної власності та найкращі у світі університети. Такої думки, зокрема, і президент Барак Обама:

«Ми хочемо, аби більше американських товарів було продано у ваших країнах. Я хочу, аби ваші компанії вкладали більше тут, у Сполучених Штатах».

За новою програмою «Обери США» американські посольства за кордоном мають розгорнути широку кампанію із залучення інвестицій в країнах, де вони працюють. Президент Обама продовжує:

«Ви побачите, що немає заміни цим гордим словам «Зроблено в США». Ми відкриті для бізнесу та готові розвивати з вами партнерство на місяці та роки вперед».

2 тижні без уряду дорого обійшлися фермерам
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00
Найбільшим інвестором в американську економіку залишається Канада. Також серед лідерів за обсягом прямих іноземних інвестицій в США – Великобританія, Швейцарія, Люксембург, Нідерланди, Франція та Австралія.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG