Спеціальні потреби

Зниження курсу євро у порівнянні з доларом і єною


Зниження курсу євро у порівнянні з доларом і єною
Зниження курсу євро у порівнянні з доларом і єною

Курс євро впав у четвер до найнижчого за 11 років рівня в порівнянні з японською єною і до найнижчого за півтора року рівня у порівнянні з американським доларом. Це викликає занепокоєння інвесторів щодо стану європейської економіки.

За євро платять менше 99 єн, що є найнижчим курсом євро у порівнянні з японською валютою від грудня 2000 року, і менше 1.28 долара, що становить найнижчий курс євро від вересня 2010 року.

Головні економічні показники вказують, що євро – спільна валюта, якою користується блок 17 європейських країн – переживає серйозні клопоти.

В Іспанії міністр економіки Луїс де Ґінос заявив, що банки країни, можливо, будуть змушені списати до 65 мільярдів доларів поганих позик, переважно за борги на нерухоме майно, ціна на яке дуже знизилась.

Такі заборговані країни, як Греція, Ірландія і Португалія, вже були змушені звернутися за міжнародною допомого, а Греція веде переговори щодо умов надання другого пакету допомоги і списання боргів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG