Спеціальні потреби

Безробіття в країнах єврозони досягло рекордно високого рівня


Безробіття в країнах єврозони досягло рекордного рівня – 11.8%. Дані про безробіття, які оприлюднив у вівторок Європейський Союз, вказують, що рівень безробіття за листопад 2012 року піднявся на десяту частину відсотка у порівнянні з жовтнем того самого року. Згідно з даними, у листопаді в країнах, які користуються спільною валютою євро, було близько 19 мільйонів безробітних, тобто на 113 тисяч більше, ніж місяць раніше.

Звіт, що його опрацював Євростат, також розглянув річні дані. У звіті сказано, що у листопаді 2012 року в країнах єврозони було на два мільйони людей безробітних більше, ніж у листопаді 2011 року.

Країнами, в яких існують найбільші проблеми з безробіттям, далі є Греція та Іспанія. В обох країнах безробіття сягає понад 26 відсотків робочої сили. Рівень безробіття серед молоді в цих країнах навіть ще вищий, приблизно 57 відсотків.

У звіті також подано дані про членські країни Європейського Союзу як цілість, включно з тими, які не користуються спільною валютою євро. Якщо взяти країни ЄС як цілість, то безробіття у листопаді втримувалось там на рівні 10.7 відсотка. Без праці було приблизно 26 мільйонів чоловіків і жінок.

На відміну від єврозини, рівень безробіття для всіх країн ЄС торік від жовтня до листопада залишався стабільним.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG