Спеціальні потреби

За останні два дні в Середземному морі взятовано майже одинадцять тисяч африканських біженців


Мігранти в Середземному морі

Лише протягом двох останніх днів в Середземному морі врятовано майже 11 тисяч біженців, у тому числі дітей, які подорожували без опіки батьків. Приблизно 50 людей загинуло. Про це повідомила Італійська служба берегової охорони.

У вівторок в Середземному морі неподалік узбережжя Африки врятован понад 4600 біженців, а в понеділок понад шість тисяч. У вівторок мігрантів врятовано із 33 човнів, у цьому числі із 27 надувних човнів і одного дерев’яного.

Італійські органи влади також заявили, що в понеділок три жінки народили дітей на судні берегової охорони, яке привезло приблизно тисячу біженціцв до Сицилії, більшість із них еритрейців і нігерійців, яких піднято на борт на північ від лівійського міста Сабрата, звідки до італійського острова Лампедуса лише 290 кілометрів.

Представник берегової охорони заявив, що рятувальна операція продовжувалась у середу, але врятовано значно меншу кількійсть біженців, ніж за два попередні дні.

Більшість африканських біженців прибувають з таких країн, як Нігерія, Еритрея, Гвінея, Гамбія, Судан, Кот д’Івуар і Сомалі.

Дивіться також: Полковник Юлій Мамчур: «Будувати добросусідські відносини з Росією дуже складно»

Полковник Юлій Мамчур: "Будувати добросусідські відносини з Росією дуже складно". Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:08 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG