Спеціальні потреби

Депортовані з Греції мігранти прибули до Туреччини


Турецький пором з мігрантами залишає грецький острів Лесбос
Турецький пором з мігрантами залишає грецький острів Лесбос

Група із 45 пакистанських мігрантів прибула до Дікілі, що в Туреччині, після короткої подорожі з табору на грецькому острові Лесбос. Це вже друга група мігрантів, що прибула до Туреччини на підставі спірної угоди з Європейським Союзом.

Турецький пором доставив мігрантів до портового міста в п’ятницю. Кілька годин пізніше туди прибуло додатково 80 мігрантів.

Грецькі офіційні особи кажуть, що жоден з мігрантів, яких доставлено до Туреччини, не подав заяви на притулок в Європейському Союзі. Службовці ЄС у середу заявили, що всі мігранти, яким загрожує депортація, матимуть можливість подати заяву про притулок, а ті, кому буде відмовлено, матимуть додатково п’ять днів для апеляції.

В ході підготовки до залишення острова Лесбос у п’ятницю щонайменше двох активістів було заарештовано після того, як вони пірнули у воду і трималися важкого ланцюга, за допомогою якого пором був прикріплений до берега. Активісти, які намагаються покласти край депортаціям, кажуть, що в Туреччині не гарантовано мігрантам відповідного ставлення до них, тому що в країни погана репутація щодо прав людини.

Дивіться також: Генсек НАТО розповів про найбільше посилення з часу «холодної війни»

Генсек НАТО розповів про найбільше посилення з часу «холодної війни». Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:51 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG