Спеціальні потреби

Ріст провідних економік світу сповільнюється


Ріст провідних економік світу сповільнюється
Ріст провідних економік світу сповільнюється

Представники Організації економічного співробітництва та розвитку заявляють про сповільнення економічного розвитку провідних економік світу.

У звіті, оприлюдненому у понеділок, експерти проаналізували дані за жовтень. Вони кажуть, що економіка Бразилії, Росії, Індії, Китаю, Європи та США у наступні шість місяців зростатиме повільніше, ніж очікувалося.

Тим часом міжнародне рейтингове агентство «Мудіс» заявило у понеділок, що все ще переглядає кредитоспроможність європейських країн, через відсутність політичних заходів ЄС для вирішення боргової проблеми Єврозони. Агентство зазначає, що Єврозона залишається вразливою і нестабільною через боргову кризу багатьох країн-членів ЄС.

Цього тижня у Сполучених Штатах представники Федерального резерву обговорюватимуть стан американської економіки та переглянуть існуючі відсоткові ставки на кредити. Уряд також має намір оприлюднити інформацію про рівень інфляції та показники виробництва на фабриках.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG