Спеціальні потреби

Власники Емпайр-Стейт-Білдінґ продають акції на володіння хмарочосом


Якщо одного дня ви почуєте, що у Нью-Йорку продають акції на володіння Бруклінським мостом то ви, напевно, подумаєте що це просто намагання шахраїв заробити на довірі американців. Втім, продаж акцій іншої, не менш знаної споруди Нью-Йорка – Емпайр-Стейт-Білдінґ, вже незабаром може стати реальністю.

Збудований у 1931-му році Емпайр-Стейт-Білдінґ, більше чотирьох десятиліть вважався найвищою будівлею у світі. Більше десяти років тому її, за більш ніж 57 мільйонів доларів, викупила родина Малкінс. Втім, цього тижня вони вирішили – виставити акції будівлі для торгів на фондовій біржі США, і вже навіть подали для цього усі необхідні документи. Усі деталі поки невідомі. Але засновник нью-йоркської Асоціації інвесторів у нерухомість Тереза Мартин вітає такий крок родини Малкінс хоча й не розуміє, для чого їм потрібно було це робити:

«Можливо їм просто треба зібрати трохи грошей. А можливо, вони хочуть розширяти бізнес і їм потрібна готівка для інвестицій в подальший розвиток».

Люди, які орендують офісні приміщення в «Емпаєр Стейт Білдінґ» відмовилися від коментарів на камеру. Втім, у приватних розмовах вони скаржаться на незадовільний стан ліфтів, туалетів та багато іншого, що залишає бажати кращого у 80-річній будівлі. Родина Малкінс витратила на ремонт споруди більше 500 мільйонів доларів. Зокрема, для заощадження електроенергії, були замінені більше 6500 старих вікон. Тереза Мартин каже, що вкладання в акції будівлі може бути непоганою диверсифікацією інвестицій:

«Якщо ви скажете мені, що я можу купити акції за ціною 10 доларів, чи куплю я сто акцій? Так! Чи куплю 200 тисяч? Навряд чи. Але принаймні матиму хоч якусь частку в будівлі».

Будівля щовечора переливається різноманітними кольорами, знаменуючи різні події. І хто знає, може після публічного випуску акції на фондовому ринку США, вона почне світитися лише зеленим – кольором національної валюти?

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG