Спеціальні потреби

Розпочалася сесія верхньої палати єгипетського парламенту


У Єгипті розпочалася перша сесія верхньої палати парламенту з часу, коли президент Мурсі підписав законопроект контровесійної конституції, що має підтримку ісламістських партій.

Рада Шура зустрілася в середу для приведення до присяги 90 нових членів, призначених президентом Мурсі. Рада, згідно з передбаченнями, розпочне працю над підготовкою до виборів до нижньої палати парламенту, які повинні відбутися до двох місяців.

Мурсі підписав документ у вівторок ввечері, після того, як виборча комісія заявила, що майже 64 відсотки виборців підтримали проект нової конституції.

Однак очолені лібералами та світськими лідерами опозиційні групи обіцяли продовжувати протести проти нової конституції.

Вони твердять, що, коли відбувалася праця над проектом конституції не були враховані їх інтереси. Деякі опоненти також кажуть, що в документі зігноровано питання прав жінок.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG