Спеціальні потреби

В Єгипті проведено зміни на високих військових посадах


Єгипетські засоби масової інформації високо оцінюють, називаючи його революційним, рішення президента Мохамеда Мурсі усунути з посади впливового в минулому міністра оборони і обмежити впливи збройних сил в країні.

В неділю президент Мурсі доручив перейти на пенсію міністру оборони Гуссейну Тантаві – який залишився ще з уряду колишнього президента Мубарака – а також начальнику генерального штабу збройних сил Самі Енану. Водночас президент скасував конституційну декларацію, яка надала Тантаві та іншим військовим керівникам широкі повноваження.

Мурсі заявив, що він «не має наміру перешкоджати установам» і що його рішення вийде на користь єгипетському народу. Збройні сили офіційно не реагували на ці рішення.

Як Тантаві, так і Енан були призначені президентськими радниками і отримали високі відзначення за свою військову службу.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG