Спеціальні потреби

У Західній Африці від Еболи померло понад сім тисяч людей


Пан Гі Мун у столиці Ліберії Монровії
Пан Гі Мун у столиці Ліберії Монровії

Всесвітня організація охорони здоров’я повідомила, що від епідемії Еболи в Західній Африці померло вже понад сім тисяч людей.

Нові дані, опубліковані в п’ятницю, стосуються смертних випадків в Ліберії, Сьєрра-Леоне і Гвінеї. Дотепер там померло 7373 особи, тобто на приблизно 450 людей більше, ніж про це повідомлено в середу.

Загальна кількість людей, заражених вірусом Еболи, досягла вже 19031 особи.

З відвідинами до країн Західної Африки, які страждають від епідемії, прибув з візитом генеральний секретар ООН Пан Гі Мун. В суботу він мав зустріч з президентом Гвінеї Альфою Конде та з деякими медиками, що допомагають у боротьбі з Еболою.

Пан Гі Мун звернув увагу на те, що в деяких частинах Гвінеї помічено зменшення кількості захворювань, але він також висловив занепокоєння з приводу того, що кількість випадків Еболи і далі збільшується в лісовому регіоні Гвінеї, який межує як з Ліберією, так і Сьєрра-Леоне.

В Ліберії тимчасом розпочалися вибори до сенату країни. Вибори було двічі відстрочено з приводу епідемії.

Критики піддають під сумнів те, чи тепер безпечно голосувати. У п’ятницю, під час зупинки в Монровії, Пан Гі Мун закликав населення взяти участь у виборах, але дотримуватись вимог охорони громадського здоров’я.

Перед тим як голосувати, громадяни мусять помити руки і пройти перевірку, чи в них є підвищена температура тіла.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG