Спеціальні потреби

Ебола уразила майже 10 000 людей у світі


Кількість загиблих у світі від Еболи сягнула 4 555 осіб, підтверджених хворих із вірусом - 9 200 людей. Нові дані щодо зараження смертоносним вірусом оприлюднила Всесвітня організація охорони здоров’я.

Дев’ять нових смертей від Еболи зафіксували у Гвінеї, Ліберії, Сьєрра-Леоне. Прес-секретар ООН Сара Кроу заявила, що через вірус тисячі дітей у країнах Західної Африки лишилися сиротами, і їм необхідна міжнародна допомога.

За підозрами журналістів, помилки медпрацівників після першого виявлення спалаху лихоманки ймовірно сприяли розповсюдженню вірусу. До агенції Associated Press потрапив внутрішній звіт ВООЗ із перебігом подій, як організація запобігала поширенню Еболи та, які при цьому були упущені можливості після виявлення вперше діагностованих хворих у Гвінеї, Ліберії та Сьєрра-Леоне.

Президент США Барак Обама у п’ятницю призначив координатора у боротьбі з поширенням лихоманки Ебола. Ним став Рон Клайн, у минулому - керівник апарату віце-президентів Альберта Ґора і Джозефа Байдена.

Хвороба від вірусу Ебола призводить до гарячки й сильного болю, блювоти і проносу, порушення функції печінки й нирок і, в деяких випадках, до внутрішніх і зовнішніх крововиливів. Упродовж тижня-двох настає смерть майже у половини хворих.

Дієвих вакцин і лікування наразі не існує.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG