Спеціальні потреби

Від вірусу Еболи помер працівник ООН


Медики в захисному одязі в столиці Ліберії Монровії
Медики в захисному одязі в столиці Ліберії Монровії

У лікарні в Німеччині помер медичний працівник ООН, який заразився вірусом Еболи під час праці в Ліберії. Лікарня у Лейпціґу (Leipzig) повідомила, що медик, якому було 56 років, помер вночі, незважаючи на «інтенсивні медичні процедури».

Місія ООН в Ліберії повідомила минулого тижня, що шостого жовтня в її працівника встановлено наявність вірусу Еболи та що в жодної із 41 особи, з якими він міг мати контакт, не виявлено симптомів.

Згідно з повідомленнями, саме в Ліберії зареєстровано і підтверджено найбільше випадків захворювання на Еболу з часу спалаху хвороби.

Всесвітня організації охорони здоров’я повідомила, що цього року в Ліберії від вірусу Еболи померло понад 2 300 людей, включно із 95 медиками.

Асоціяція працівників охорони здоров’я Ліберії вимагає, щоб медичним працівникам платили більше за працю в небезпечних умовах, тому що вони працюють з хворими на Еболу. Незважаючи на заклики до страйку, більшість медичних працівників у понеділок вийшла на роботу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00
XS
SM
MD
LG