Спеціальні потреби

Новий спалах Еболи у столиці Сьєрра-Леоне


У клініці в столиці Ліберії Монровії
У клініці в столиці Ліберії Монровії

У зв’язку з виявленням нових випадків захворювання на Еболу органи влади Сьєрра-Леоне встановили карантин в одному із столичних районів. Це сталося в п’ятницю в прибережному районі Фрітауна – Абердін.

Карантин є поразкою цієї західноафриканської країни у боротьбі з Еболою, в якій зареєстровано більшість випадків захворювання. В результаті спалаху вірусу Еболи на африканському континені там померло майже дев’ять тисяч людей.

Протягом останніх двох тижнів кількість захворювань у найбільш уражених країнах – Гвінеї, Ліберії і Сьєрра-Леоне – знову збільшилась після кількатижневого зменшення випадків хвороби.

Всесвітня організації охорони здоров’я попередила, що ще багато треба зробити для того, щоб уникнути нових випадків і закликала населення регіону дотримуватись рекомендованих заходів для зупинення поширення вірусу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG