Спеціальні потреби

Сенатор від Іллінойсу зустрівся з Януковичем і закликав звільнити Тимошенко


Як повідомляє посольство США в Україні сенатор Сполучених Штатів і представник більшості у Сенаті Ричард Дурбін відвідав Україну 27-28 травня. Він зустрівся з президентом Віктором Януковичем та іншими українськими урядовцями, зокрема, прем'єр-міністром Миколою Азаровим та міністром закордонних справ Костянтином Грищенком.

Американський високопосадовець закликав українських політиків до просування свободи, демократії, і розвитку сильної ринкової економіки в Україні.

Сенатор Дурбін також зустрівся з представниками опозиційних партій та Євгенією Тимошенко, дочкою ув'язненої екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Сенатор згадував про ув'язнення Тимошенко під час кожної зустрічі і підкреслив, що США бачать у цьому випадку вибіркове переслідування. Він наголосив, що Юлію Тимошенко повинно бути звільнено.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG