Спеціальні потреби

9000 “вагнерівців”загинули у боях в Україні - Білий дім


Могили найманців ПВК "Вагнер" у Краснодарському краї, Росія, 22 січня 2023р. Фото: REUTERS/Stringer
Могили найманців ПВК "Вагнер" у Краснодарському краї, Росія, 22 січня 2023р. Фото: REUTERS/Stringer

Російська військова приватна компанія “Вагнер” продовжує “кидати у м’ясорубку” смертельних боїв в Україні своїх новобранців-в'язнів без попереднього навчання і належної підготовки. Загальні втрати ВПК складають понад 30 000, з них 9000 вбитими і практично половина вбитих загинули з в боях середини грудня. Майже 90% "вагнерівців", які загинули в боях в грудні, - засуджені.

Такими оцінками поділився під час брифінгу в п'ятницю координатор стратегічної комунікації Ради з нацбезпеки США Джон Кірбі.

“Це люди, яких він [Євген Пригожин] просто витягує з місць ув’язнень і без підготовки, без навчання і належного озброєння кидає як гарматне м’ясо у бій”, - сказав Кірбі.

Кірбі вказав, що російські сили, в основному групи "Вагнера" продовжують бої навколо Бахмута, однак, відзначив, що Бахмут не має стратегічного значення.

Як повідомляв Голос Америки, ПВК "Вагнер" все складніше вербувати в'язнів на війну РФ в Україні. У російських тюрмах усе менше добровольців воювати в Україні у складі ПВК "Вагнер" на тлі повідомлень про великі втрати серед в'язнів, тому видання Євгена Пригожина розпочали піар-кампанію за участі ув'язнених, які вижили на війні та вже повернулися додому.

Форум

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG