Спеціальні потреби

Трамп обіцяє «порозумітися» з Путіним


Дональд Трамп виступає на теледебатах у середу

Кандидат у президенти заявив, що у разі обрання зможе врегулювати існуючі проблеми у відносинах з Росією та іншими країнами.

Республіканський кандидат у президенти Дональд Трамп висловив упевненість, що в разі обрання він «порозуміється» з російським лідером Володимиром Путіним і спробує створити разом з ним «більш стабільний світ».

Трамп заявив про це в ході других теледебатів республіканських кандидатів у президенти, що проходили в Сімі-Веллі, Каліфорнія, в середу ввечері.

«Я б поговорив з ним. Я б порозумівся з ним», - сказав Трамп, відповідаючи на запитання, чи зміг би він співпрацювати з Путіним на міжнародній арені.

«Я можу помилятися, і, в такому випадку, мені напевно слід обрати іншу стратегію, але я міг би порозумітися з багатьма світовими лідерами, з якими наша країна порозумітися не може», - додав мільярдер.

Він знову заявив, що Китай і Мексика використовують США в своїх економічних та інших інтересах.

«Ми ні з ким не можемо знайти спільну мову», - поскаржився він.

«Думаю, я знайду спільну мову з Путіним, з іншими, і у нас буде набагато більш стабільний світ, - заявив Трамп. - Думаю, я знайду спільну мову. У нас не буде тих проблем, які є зараз з Росією і багатьма іншими країнами».

Однак інший учасник дебатів, сенатор Марко Рубіо, заявив, що Путін представляє загрозу. За його словами, російський лідер «хоче знову позиціонувати Росію як геополітичну силу».

«Він намагається знищити НАТО, - сказав Рубіо про Путіна. - Він користується вакуумом, який нинішня адміністрація створила на Близькому Сході. Своїми діями він намагається замінити нас, як найвпливовішу силу на Близькому Сході».

Колишній виконавчий директор компанії Hewlett Packard Карлі Фіоріна заявила, що у разі обрання взагалі не вестиме діалогу з Путіним.

«Ми занадто багато з ним розмовляли», - сказав вона. Кандидат у президенти запропонувала відновити Шостий флот США і програму створення системи ПРО в Польщі, регулярно проводити агресивні військові навчання в країнах Балтії і направити ще кілька тисяч військовослужбовців до Німеччини.

«Володимир Путін зрозуміє такий сигнал», - заявила вона.

Однак Фіоріна негайно отримала відсіч від сенатора Ренда Пола, який не погодився з її підходом.

«Ми продовжували розмовляти з російською стороною протягом "холодної війни", і та ситуація була набагато серйознішою, ніж зараз, - сказав Пол. - Нам потрібно працювати з Росією. Це не означає, що ми дозволимо їм або Китаю робити, що вони захочуть, але потрібно іпдтримувати зв’язок, продовжувати діалог».

Вибори президента пройдуть в Сполучених Штатах 8 листопада 2016.

Дивіться також: В Україні жоден політик не сів, треба над цим працювати - активіст "Чесно"

В Україні жоден політик не сів, треба над цим працювати - активіст "Чесно". Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:55 0:00

XS
SM
MD
LG