Спеціальні потреби

В Давосі розпочався Всесвітній економічний форум


У швейцарських Альпах проходить Всесвітній економічний форум, який є найвпливовішим зібранням політиків, підприємців та фахівців. Під час першого дня його роботи міністр закордонних справ Туреччини закликав міжнародну громаду оголосити бомбардування сирійським режимом власного народу воєнним злочином та наголосити на справі доступу до центральної частини Сирії гуманітарних місій.

Протягом останніх тижнів у Сирії спостерігається посилення рівня насилля, включно з ракетною атакою в середу. Загалом, за даними ООН, у конфлікті загинуло понад 60 тисяч людей.

«Алеппо та багато інших міст піддаються повітряним атакам, незалежно від того, що там вібувається», – заявив міністр іноземних справ Туреччини Ахмет Давітоглу. Його країна надала притулок сотням тисяч сирійських біженців. Він нзвав це «злочинним актом» навіть під час війни.

Участь у Всесвітньому економічному форумі в Давосі бере і президент Україні Віктор Янукович. На офіційному вебсайті президента з посиланням на голову адміністрації Сергія Льовочкіна говориться, що «цього року пріоритетними питаннями для глави держави у рамках засідання ВЕФ є розвиток інфраструктури та енергетична проблематика – ключові фактори зростання національної економіки».

Президент України планує взяти участь у сесіях неформальних засідань світових економічних лідерів «Закладення підвалин для відродження Європи» та «Енергетична інфраструктура у перехідному періоді» та виступить як «співдоповідач на пленарній сесії ВЕФ «Прискорення розвитку інфраструктури», акцентуючи на ролі, досвіді та можливостях України в забезпеченні транзитних потоків у Євразії за напрямками «Північ-Південь» та «Схід-Захід».
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG