Спеціальні потреби

Міністри фінансів ЄС мають наради в Дубліні


У п’ятницю і суботу в столиці Ірландії Дубліні відбуваються наради міністрів фінансів Європейського Союзу для обміркування становища країн, які переживають серйозні економічні проблеми. Високо на порядку денному є питання Кіпру.

Наради відбуваються через день після того, як повідомлено, що кошти фінансової допомоги Кіпру різко збільшилися. Несповна місяць тому міжнародні фінансові експерти висловили думку, що вони обчислили розміри фінансових проблем того середземноморського острова.

Спочатку Кіпр вважав, що мусить внести дев’ять мільярдів доларів для гарантування отримання пакету допомоги на суму 13 мільярдів доларів від міжнародних фінансових установ. Глибокий аналіз, проведений у четвер, виявив, що фінансові засоби офшорних податкових сховищ не такі великі, як раніше думалось.

Це змусить уряд Кіпру збільшити свою частку в плані фінансової допомоги ще на майже вісім мільярдів доларів, до суми 17 мільярдів.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG