Спеціальні потреби

Питання боротьби з кібератаками


Про метод, який дозволяє зупиняти хакерів розповіли у CISCO. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Про метод, який дозволяє зупиняти хакерів розповіли у CISCO. Відео

Новий звіт про безпеку технологічної корпорації Cisco показує, що компанії в усьому світі, як і раніше, стикаються з кібератаками конкурентів. Водночас запобіжні заходи не завжди дозволяють уникнути атак. Через ситуацію, що склалася, дедалі більшої популярності набирають спеціальні тренінги, де можна отримати складні кібернавички. А відтак з’являються і нові робочі місця.

Кібератаки сьогодні «більш витончені, зухвалі і хитрі», ніж будь-коли. Про це йдеться у новому дослідженні комп’ютерної компанії Cisco, який вказує на головні недоліки у спробах підприємств зірвати атаки або оговтатись від них.

Зокрема, встановили в Cisco, на 10% за рік впав рівень оновленості безпекової інфраструктури. Компанія проаналізувала 115 тисяч одиниць електронної техніки. У 92% випадків на них використовують програмне забезпечення попри відомі прогалини.

Головний інженер Cisco Джейсон Брвенік розказав «Голосу Америки», що зловмисники можуть атакувати будь-кого:

Вони мають в своєму розпорядження цілу екосистему. Байдуже – чи атакують вони людину заради викупу, чи задля бізнесу. Вони спершу встановлюють, що можуть із цього мати, а потім – використовують це».

Він додає: коли захисні служби переходять на модель «безперервного аналізу», їм вдається набагато швидше встановити атаку і відреагувати миттєво.

Загалом в індустрії потрібно100-200 днів, аби виявити, що сталася атака. Але із застосуванням новітніх технологій ми можемо зменшити цей час до лічених годин.

Боротьба із кіберзлочинністю відкрила досі неосвоєний ринок праці для фахівців із кібербезпеки. За даними Форбс, вже 2020-ого цей ринок може зрости від чинних 75 мільярдів до 170-ти.

Головний економіст рекрутингової компанії Indeed Тара Сінклер каже, що безпекові тривоги працедавців призвели до стрімкого збільшення попиту на експертів у цій царині:

«Безумовно, вони бояться за свій бізнес. Вони переймаються, аби їхні працівники турбувалися за власність компанії, і щоби їх не атакували».

У Cisco підрахували: нині у світі є мільйон вакансій у сфері кібербезпеки. До 2019 року, переконані в Synematec, цей нестаток кадрів збільшиться до півтора мільйона.

Дивіться також:

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Луганська філармонія у Львові. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:48 0:00
XS
SM
MD
LG