Спеціальні потреби

В Італії успішно підняли лайнер Costa Concordia


Круїзний лайнер Costa Concordia підняли у вівторок вранці
Круїзний лайнер Costa Concordia підняли у вівторок вранці
Компанія з підйому суден успішно завершила важку і кропітку процедуру підняття круїзного лайнера Costa Concordia, який частково затонув минулого року біля берегів італійського острова Джильйо.

Вранці у вівторок, 17 вересня мешканці острова та працівники компанії, що здійснювала підйом судна, вітали вдало завершену операцію після того, як офіційні представники влади оголосили про закінчення складної 19-годинної процедури постановки на кіль лайнера Costa Concordia. Круїзний корабель 20 місяців тому зазнав аварії і заліг на гігантському рифі.

Коли зійшло сонце, перед присутніми постав покручений і покритий водоростями правий борт корабля.

Пошукова операція дозволить рятувальникам знайти тіла останніх двох із 32 загиблих під час аварії круїзного лайнера Costa Concordia, що сів на мілину 13 січня 2012.

Корабель повинен пройти ремонт і наступного року його зможуть відбуксирувати від острова Джильйо. Капітана Costa Concordia Франческо Скеттіно в даний час судять за звинуваченням у ненавмисному вбивстві.

Прокурори кажуть, що судно під його керівництвом маневрувало занадто близько до берега і напоролося на риф. Капітан Скеттіно залишив корабель до того, як це зробила більшість пасажирів і членів команди корбабля.
XS
SM
MD
LG