Спеціальні потреби

Сенатор Коркер закликає Обаму до повної реалізації «Акту на підтримку свободи України»


Сенатор Боб Коркер

Росія відмовляється припинити свою пряму підтримку ескалації наступу підтримуваних нею бойовиків у Східній Україні, заявив американський сенатор-республіканець Боб Коркер - голова Комітету із закордонних відносин Сенату США.

Про це він написав у листі президенту Бараку Обамі у четвер 5 лютого, в якому впливовий американський законодавець закликає адміністрацію повністю реалізувати Закон про підтримку свободи України.

«Ми не можемо допустити провалу України. Сполучені Штати і наші союзники повинні більше інвестувати в успіх України, ніж Росія інвестує в її провал», - написав сенатор Коркер у своєму листі до президента.

«Для того, щоб твердо продемонструвати цю прихильність до успіху України, я шанобливо прошу Вас повністю і сумлінно дотримуватися, ухваленого Конгресом і підписаного Вам «Акту на підтримку свободи України».

Акт, співавтором якого є Коркер і, який набув чинності в грудні, вимагає, щоб адміністрація Обами представили Конгресу до 15 лютого детальний план щодо надання США військової допомоги Україні, у тому числі оборонних озброєнь.

«Ми сподіваємося, що цього місяця адміністрація представить Комітету із закордонних відносин Сенату звіт, в якому чітко сказано про Вашу готовність постачати відповідну летальну допомогу українському уряду, і в якому накреслено конкретні види зброї, які будуть надані», - йдеться у листі, написаному сенатором Коркером президенту Обамі.

XS
SM
MD
LG