Спеціальні потреби

Сенатор Коркер закликає Обаму до повної реалізації «Акту на підтримку свободи України»


Сенатор Боб Коркер
Сенатор Боб Коркер

Росія відмовляється припинити свою пряму підтримку ескалації наступу підтримуваних нею бойовиків у Східній Україні, заявив американський сенатор-республіканець Боб Коркер - голова Комітету із закордонних відносин Сенату США.

Про це він написав у листі президенту Бараку Обамі у четвер 5 лютого, в якому впливовий американський законодавець закликає адміністрацію повністю реалізувати Закон про підтримку свободи України.

«Ми не можемо допустити провалу України. Сполучені Штати і наші союзники повинні більше інвестувати в успіх України, ніж Росія інвестує в її провал», - написав сенатор Коркер у своєму листі до президента.

«Для того, щоб твердо продемонструвати цю прихильність до успіху України, я шанобливо прошу Вас повністю і сумлінно дотримуватися, ухваленого Конгресом і підписаного Вам «Акту на підтримку свободи України».

Акт, співавтором якого є Коркер і, який набув чинності в грудні, вимагає, щоб адміністрація Обами представили Конгресу до 15 лютого детальний план щодо надання США військової допомоги Україні, у тому числі оборонних озброєнь.

«Ми сподіваємося, що цього місяця адміністрація представить Комітету із закордонних відносин Сенату звіт, в якому чітко сказано про Вашу готовність постачати відповідну летальну допомогу українському уряду, і в якому накреслено конкретні види зброї, які будуть надані», - йдеться у листі, написаному сенатором Коркером президенту Обамі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG