Спеціальні потреби

Три конгресменки під одним дахом?


Наступна історія мабуть здивує багатьох українців. Вона про трьох жінок – американських законотворців, які не лише колеги по Конгресу, а й уже 5 років живуть разом під одним дахом. Що спонукало конгресменок поселитися в одному будинку і стати ще й квартиранками?

8-ма вечора – кінець напруженого дня. У будинку в кількох метрах від Конгресу Керолін Малоні, Мелісса Бін та Деббі Вассерман-Шульц готують вечерю. Усі три жінки – політики зі стажем; за партійною приналежністю – демократи. Ідея жити разом прийшла в голову одній з них – законодавцю від штату Нью-Йорк Керолін Малоні. Жінка купила будинок і запросила жити разом двох колег по партії, які представляють Флориду та Іллінойс.

«Коли я купила цей будинок я подумала, що хотіла б жити, як отці-засновники Сполучених Штатів. Коли їх вперше обрали, вони знімали квартири поряд і разом зустрічалися за вечерею, аби поділитися ідеями», - говорить Керолін Малоні.

Обидві сусідки Керолін – заміжні і мають неповнолітніх дітей. Тому на вихідні зазвичай їздять додому побачити рідних. У самої ж власниці будинку діти вже дорослі. А чоловік, з яким вона прожила 30 років, трагічно загинув рік тому під час експедиції в Гімалаях. Керолін каже, що тоді вона особливо відчула, як важливо мати подруг поруч, які не лише можуть допомогти порадою по роботі, а й розділити горе:

«Мої сусідки підтримали мене в час страшного горя. До того ж ми всі мами, ми всі працюємо, тобто ми намагаємося збалансувати роботу та сім’ю».

Підтримка сусідок не видалася зайвою і Деббі Вассерман- Шульц, коли кілька років тому у неї знайшли рак грудей. Деббі успішно прооперували і вона повернулася до роботи.

«Мені завжди приємно повертатися додому до двох людей, які турбуються про мене, про мою кар’єру, які допомагають у скрутних ситуаціях, що виникають як на роботі, так і вдома… Ці дві подруги-однодумці», - визнає Деббі Вассерман-Шульц.

Під час літньої відпустки жінки працюють у своїх рідних штатам. Для всіх трьох це спекотний період, адже усі троє переобираються до Конгресу. Меліса Бінс говорить:

«Всі ми, незалежно від того чи переоберуть нас, будемо спілкуватися і поза Конгресом, наша дружба не припиниться».

Втім жінки таки сподіваються на перемогу на виборах, хочуть повернутися до Вашингтона і далі жити разом.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG