Спеціальні потреби

У Конгресі відбудуться слухання службовців ФБР у справі бостонської атаки


Цього тижня американські законодавці матимуть зустріч з високопоставленими службовцями органів безпеки, щоб довідатися, чи Федеральне бюро розслідувань невміло використало інформацію після допиту запідозреного в атаці у Бостоні Тамерлана Царнаєва. Ідеться про справу шестимісячного перебування Тамерлана торік у російських республіках Дагестан і Чечня.

Російські офіційні особи повідомили Федеральне бюро розслідувань, що 26-річний Царнаєв, який загинув минулого тижня у перестрілці з бостонською поліцією, можливо, мав зв’язки з екстремістами. Однак службовці ФБР у той час не вважали, що він становив будь-яку загрозу.

Сенатор Даян Файнстайн, яка очолює Комітет з питань розвідки Сенату, заявила, що законодавці попробують «кинути світло на цю справу» під час слухань за закритими дверима у вівторок. Також у вівторок службовці безпеки ознайомлять Палату представників з розвитком подій, а дещо пізніше весь Сенат.

Млодщому із братів, Джохару Царнаєву, загрожує кара смерті, якщо його визнають винним у застосуванні зброї масового знищення у зв’язку з атакою в Бостоні минулого тижня. В результаті атаки троє людей загинуло і понад 200 отримали поранення.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG