Спеціальні потреби

У Конгресі США розпочалися слухання у справі подій в Бенгазі


Державний секретар США Гілларі Клінтон виступає перед членами Комітету з міжнародних відносин Сенату, відповідаючи на запитання законодавців щодо обставин минулорічного нападу на консульство США в лівійському місті Бенгазі.

«Ми сподіваємося, що сьогодні у нас буде конструктивний діалог ... Нам є про що поговорити», - зазначив сенатор Роберт Менендес, відкриваючи слухання. Він також подякував Гілларі Клінтон за її роботу на посаді державного секретаря.

Під час слухання, держсекретар знову взяла на себе відповідальність за забезпечення безпеки дипломатичної місії в Бенгазі, де 11 вересня 2012 року загинули посол США і ще троє американців, і проаналізувала недоліки в системі.

Клінтон розповіла про те, як її відомство реалізує рекомендації комісії, яка займалася розслідуванням обставин цього нападу. Рекомендація комісії, зазначила Клінтон, мають на меті посилення безпеки дипломатів і зменшення шансів на повторення «сценарію Бенгазі».

Клінтон заявила, що Державний департамент веде боротьбу з загрозою тероризму, яка поширюється в світі. «Арабські революції» зазначила держсекретар, посилили динаміку боротьби влади і призвели до занепаду сил безпеки в регіоні.

У середу, Клінтон також виступить на слуханні Комітету з міднародних відносин Палати представників, на якому відповідатиме на запитання конгресменів щодо подій в Бенгазі.

Нагадаємо, що в найближчому майбутньому Гілларі Клінтон йде у відставку з посади держсекретаря США. На її місце президент Обама висунув кандидатуру сенатора Джона Керрі.

Відео - найголовніше

Вибори у США: Що таке Супервівторок? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:43 0:00
XS
SM
MD
LG