Спеціальні потреби

Китайські органи влади закликають до «об’єднаного фронту» проти тероризму


У четвер китайські ЗМІ звинуватили уйгурську мусульманську меншину у відповідальності за «терористичну атаку», в якій автомобіль врізав у натовп людей на площі Тяньаньмень у Пекіні.

Офіційні особи кажуть, що інцидент, який стався в понеділок, був терористичною атакою, запланованою релігійними екстремістами з неспокійного Сіньцзян-Уйгурського автономного району, де уйгурське населення вже багато років нарікає на переслідування з боку китайських органів влади.

Китайська поліція повідомила, що Усмен Гасан врізався машино у натовп людей, після чого підпалив машину. У машині були його мати і дружина. Вони, а також ще двоє туристів загинули на місці. Десятки людей отримали поранення.

Офіційні особи кажуть, що у машині вони знайшли бензин, ножі, сталеві прути і прапор з екстремістським написами. Вони також заарештували п’ятьох осб із Сіньцзян-Уйгурського автономного району, які, як сказано, планували атаки разом з Гасаном.

Хоча поліція конкретно на назвала національності нападників, офіційна газета заявила в четвер, що всі причетні до інциденту особи були уйгурської національності. Газета закликає до «об’єднаного фронту проти тероризму» і попереджає уйгурів, що вони будуть «найбільшими жертвами» атаки.

Відео - найголовніше

Дипломатія образів Олени Зеленської у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:45 0:00
XS
SM
MD
LG