Спеціальні потреби

Американський генерал назвав Росію головною загрозою для США


Генерал Джон Гайтен
Генерал Джон Гайтен

Генерал ВПС Джон Гайтен, кандидатуру якого президент Барак Обама висунув на посаду глави Стратегічного командування США, заявив в Сенаті, що Росія і Китай становлять найбільшу загрозу для США, а Північна Корея і Іран - найбільш ймовірну.

Якщо його кандидатура буде схвалена Сенатом, Гайтен, який зараз очолює Космічне командування ВПС, стане главою Стратегічного командування, яке відповідає за ядерні та космічні сили, а також за боротьбу зі зброєю масового ураження.

«З моєї точки зору, Росія є найбільш серйозною загрозою, за нею з невеликим відставанням слідує Китай, але найбільш вірогідна загроза, що викликає найбільше занепокоєння, виходить від Північної Кореї, а також від Ірану», - сказав Гайтен, виступаючи в Комітеті Сенату з питань збройних сил.

За його словами, Росія і Китай нарощують потенціал, націлений проти американських інтересів у космосі, які відіграють ключову роль в забезпеченні військової переваги, якою зараз володіють США.

«Ми не тільки повинні бути готові відреагувати, але й повинні створити більш стійку систему національної безпеки в космічній сфері», - резюмував генерал Джон Гайтен під час слухання у Сенаті.

Дивіться також: Байден насторожений невпевненістю Європи щодо продовження санкцій, пов'язаних з Україною

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG