Спеціальні потреби

КНР відновлює будівництво атомних електростанцій


Китайські органи влади скасували заборону на будівництво атомних електростанцій, яку накладено після торішньої катастрофи на японській атомній електростанції Фукусіма, але, як сказано, буде схвалено будівництво електростанцій лише в прибережних районах. Державна рада Китаю вирішила в середу дозволити будівництво «невеликої кількості» атомних електростанцій у прибережних районах до 2015 року, обіцяючи, що вони відповідатимуть міжнародним стандартам безпеки.

Уряд Китаю заявив, що він провів «всесторонню і сувору» перевірку, яка підтвердила, «що безпека китайської атомної енергії гарантована».

Будівництво нових електростанцій було призупинено після того, як викликане землетрусом цунамі у березні 2011 спричинило плавлення ряду ракторів на АЕС Фукусіма.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG